Share

Big Brother (Albanian TV series)

VIDEOS 1 TO 50
Gossip Tv (16.03.2017) - Big Brother Albania 9
Gossip Tv (16.03.2017) - Big Brother Albania 9
Published: 2017/03/16
Channel: In Tv Albania
Big Brother 9, dalin Sidrita dhe Ervini - Top Channel Albania - News - Lajme
Big Brother 9, dalin Sidrita dhe Ervini - Top Channel Albania - News - Lajme
Published: 2017/04/23
Channel: Top Channel Albania
Big Brother Albania 9 - Pas Spektaklit Banoret relaksohen
Big Brother Albania 9 - Pas Spektaklit Banoret relaksohen
Published: 2017/04/22
Channel: Wiki Video
Big Brother Albania 9  ( Fiorentina Rri e Vecuar Dhe E Merzitur)
Big Brother Albania 9 ( Fiorentina Rri e Vecuar Dhe E Merzitur)
Published: 2017/04/20
Channel: ThUgLiFe AlBaNiAn 2017
Big Brother 9 (21 Prill) Katerina E Nxehur Me Te Gjithe
Big Brother 9 (21 Prill) Katerina E Nxehur Me Te Gjithe
Published: 2017/04/21
Channel: ThUgLiFe AlBaNiAn 2017
Adelina Ismaili - Big Brother (ALBANIA)
Adelina Ismaili - Big Brother (ALBANIA)
Published: 2016/02/24
Channel: ADELINA ISMAILI - Official
Veseli, fitues i "Big Brother Albania 8"- Top Channel Albania - News - Lajme
Veseli, fitues i "Big Brother Albania 8"- Top Channel Albania - News - Lajme
Published: 2015/06/14
Channel: Top Channel Albania
Permbledhje Ditore BB6, 8 Prill 2013 - Top Channel Albania
Permbledhje Ditore BB6, 8 Prill 2013 - Top Channel Albania
Published: 2013/04/09
Channel: Top Channel Albania
Ardit Celepija Big Brother Albania 7 pjesa 1
Ardit Celepija Big Brother Albania 7 pjesa 1
Published: 2015/07/30
Channel: Ardit Celepija
BIG BROTHER ALBANIA VALER KOLNIKAJ - MixMax ZICO TV
BIG BROTHER ALBANIA VALER KOLNIKAJ - MixMax ZICO TV
Published: 2016/10/26
Channel: ZICO TV
Big Brother albania 9, 20 Prill 2017 fotini & Bernard këndojnë KUQ E ZI nga elvana gjata
Big Brother albania 9, 20 Prill 2017 fotini & Bernard këndojnë KUQ E ZI nga elvana gjata
Published: 2017/04/20
Channel: AlbanianVevo 12
Big Brother Albania 2 - Nata Finale - Fiton Qetsori
Big Brother Albania 2 - Nata Finale - Fiton Qetsori
Published: 2009/05/16
Channel: bigbrotheralbania2
Big Brother Albania 2 - Dita 57
Big Brother Albania 2 - Dita 57
Published: 2009/04/05
Channel: bigbrotheralbania2
Permbledhje Ditore BB6, 30 Prill 2013 - Top Channel Albania
Permbledhje Ditore BB6, 30 Prill 2013 - Top Channel Albania
Published: 2013/05/01
Channel: Top Channel Albania
Big Brother Albania 2 - Dita 85 - Surpriza per Qetsorin
Big Brother Albania 2 - Dita 85 - Surpriza per Qetsorin
Published: 2009/05/02
Channel: bigbrotheralbania2
Bashkbisedimi Daniel-Kei - Big Brother Albania 9 (17 Prill 2017)
Bashkbisedimi Daniel-Kei - Big Brother Albania 9 (17 Prill 2017)
Published: 2017/04/17
Channel: Big Brother Albania 9 Top Channel
TitleBig Brother Albania 9   Damiano dhe Kei
TitleBig Brother Albania 9 Damiano dhe Kei
Published: 2017/04/21
Channel: My Channel
Fatjoni & Matilda - Big Brother Albania 7 ( DASMA )
Fatjoni & Matilda - Big Brother Albania 7 ( DASMA )
Published: 2014/03/15
Channel: Stiljano Bezati
Big Brother 9 ( Komandantet Fotini Dhe Daniel Vendosin Cfare Do Gatuaj Per Neser)
Big Brother 9 ( Komandantet Fotini Dhe Daniel Vendosin Cfare Do Gatuaj Per Neser)
Published: 2017/04/20
Channel: ThUgLiFe AlBaNiAn 2017
E Diell, 8 Shkurt 2015, Pjesa 9 - Top Channel Albania - Entertainment Show
E Diell, 8 Shkurt 2015, Pjesa 9 - Top Channel Albania - Entertainment Show
Published: 2015/02/09
Channel: Top Channel Albania
De är kära - Big Brother Sverige
De är kära - Big Brother Sverige
Published: 2014/09/29
Channel: Big Brother Sverige
INterview (18.10.2016) - Genta Gjalpi
INterview (18.10.2016) - Genta Gjalpi
Published: 2016/10/18
Channel: In Tv Albania
Kapet "mat" Arian ÇANI, publikohen fotot e para të GRUAS dhe VAJZËS së tij (HD) 2017
Kapet "mat" Arian ÇANI, publikohen fotot e para të GRUAS dhe VAJZËS së tij (HD) 2017
Published: 2017/04/21
Channel: Arnie WW
INterview (23.09.2016) - Xhensila Pere
INterview (23.09.2016) - Xhensila Pere
Published: 2016/09/23
Channel: In Tv Albania
RHAPpy Hour | Big Brother Canada 5 Eviction Recap | Ashleigh Wood & Pili Nemer
RHAPpy Hour | Big Brother Canada 5 Eviction Recap | Ashleigh Wood & Pili Nemer
Published: 2017/04/13
Channel: Reality TV RHAP-ups
Big Brother Canada 5 | Monday April 17 Recap & Live Feeds Update
Big Brother Canada 5 | Monday April 17 Recap & Live Feeds Update
Published: 2017/04/17
Channel: Reality TV RHAP-ups
IN Vip Room (24.06.2016) - Intervista me Graciano Tagani
IN Vip Room (24.06.2016) - Intervista me Graciano Tagani
Published: 2016/06/24
Channel: In Tv Albania
The Struggle of Being Gay in Albania
The Struggle of Being Gay in Albania
Published: 2015/12/08
Channel: VICE
BBSE Big Brother Sweden 2014 10 07 10pm Anna Thorbjorn sex backyard   YouTube 360p
BBSE Big Brother Sweden 2014 10 07 10pm Anna Thorbjorn sex backyard YouTube 360p
Published: 2016/09/01
Channel: Olha eu aqui de novo
Wheels on the Bus and More Nursery Rhymes by Mother Goose Club Playlist!
Wheels on the Bus and More Nursery Rhymes by Mother Goose Club Playlist!
Published: 2014/10/31
Channel: Mother Goose Club
Rifat Berisha Live  kenge Te Bukura 2017
Rifat Berisha Live kenge Te Bukura 2017
Published: 2017/01/11
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
X Factor Albania - The Best - Momente gazmore 2
X Factor Albania - The Best - Momente gazmore 2
Published: 2015/06/09
Channel: xfactoralbania
Dasma ma e mira  dhe me e Klikuara deri me tani 2017
Dasma ma e mira dhe me e Klikuara deri me tani 2017
Published: 2017/01/15
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
Vallzon  Nusja dhe Dhendrri 2017
Vallzon Nusja dhe Dhendrri 2017
Published: 2017/01/12
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
Dasma Shqiptare Mahmut Ferati Shyhrete Behluli 2017
Dasma Shqiptare Mahmut Ferati Shyhrete Behluli 2017
Published: 2017/01/13
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
Nuk është ashtu si mendoni! #2
Nuk është ashtu si mendoni! #2
Published: 2017/02/14
Channel: SHQIP
Vin Diesel Says I Am Groot in Multiple Languages
Vin Diesel Says I Am Groot in Multiple Languages
Published: 2014/07/30
Channel: The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
Mahmut Ferati Album  Live  2017
Mahmut Ferati Album Live 2017
Published: 2017/01/05
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
Serbia v Albania football abandoned over drone flag stunt fury
Serbia v Albania football abandoned over drone flag stunt fury
Published: 2014/10/15
Channel: RT
Fireman Sam NEW Episodes - Season 6 Best Bits! Cartoons for Children
Fireman Sam NEW Episodes - Season 6 Best Bits! Cartoons for Children
Published: 2016/09/22
Channel: Fireman Sam
DASMA INTERESANTE NE KOSOVE 2017
DASMA INTERESANTE NE KOSOVE 2017
Published: 2017/03/03
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
Key & Peele - Undercover Boss
Key & Peele - Undercover Boss
Published: 2015/08/23
Channel: Comedy Central
YOUTUBERS REACT TO EUROVISION SONG CONTEST
YOUTUBERS REACT TO EUROVISION SONG CONTEST
Published: 2016/05/29
Channel: FBE
Adem Ramadani Kenge Per Nenen 2017
Adem Ramadani Kenge Per Nenen 2017
Published: 2017/01/07
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
Plaku Me Qifteli shume e Bukur 2017
Plaku Me Qifteli shume e Bukur 2017
Published: 2017/01/18
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
Gazmend Rama TALLAVA 2017
Gazmend Rama TALLAVA 2017
Published: 2017/01/05
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
Nuredin Gashi Kenge Per Trenin dhe Hashim Thaqi 2017
Nuredin Gashi Kenge Per Trenin dhe Hashim Thaqi 2017
Published: 2017/01/15
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
Vll.Qetaj Me dt.2.1.2017
Vll.Qetaj Me dt.2.1.2017
Published: 2017/01/02
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
All Songs from MLP: FiM Seasons 1, 2, 3 and Equestria Girls [1080p]
All Songs from MLP: FiM Seasons 1, 2, 3 and Equestria Girls [1080p]
Published: 2013/07/26
Channel: Dashie31
Dasma e Dugagjinit 2017
Dasma e Dugagjinit 2017
Published: 2017/01/12
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
NEXT
GO TO RESULTS [51 .. 100]
Powered by YouTube
Wikipedia content is licensed under the GFDL and (CC) license