Share

Ded Gjo Luli

VIDEOS 1 TO 50
Paulin Gega - Dede Gjon Luli burre mbi burre (Official Video 4K)
Paulin Gega - Dede Gjon Luli burre mbi burre (Official Video 4K)
Published: 2016/05/11
Channel: Olsi Simoni Production [Music]
Historia e jetës së Dedë Gjon Lulit
Historia e jetës së Dedë Gjon Lulit
Published: 2015/11/28
Channel: Mark Ujkaj
Nikoll Nikprelaj  Kenge per Ded Gjo Lulin NEW
Nikoll Nikprelaj Kenge per Ded Gjo Lulin NEW
Published: 2014/08/20
Channel: ALB TVUSA
ISMET PEJA-DED GJON LULI
ISMET PEJA-DED GJON LULI
Published: 2010/05/13
Channel: JAKOVA00
Vida Kunora - Ded Gjon Luli Traboinit (Official Video HD)
Vida Kunora - Ded Gjon Luli Traboinit (Official Video HD)
Published: 2015/06/17
Channel: ArkivaShqip
Bik Ndoja - Dede Gjon Luli - Vuka Vizion 2003
Bik Ndoja - Dede Gjon Luli - Vuka Vizion 2003
Published: 2013/05/18
Channel: VUKA VIZION
Vida Kunora - Ded Gjon Luli i Trabohitit
Vida Kunora - Ded Gjon Luli i Trabohitit
Published: 2015/01/03
Channel: ElrodiMusicOfficial
QAZIM BEKA ded gjo luli RTK 2015 RZ
QAZIM BEKA ded gjo luli RTK 2015 RZ
Published: 2015/01/04
Channel: theruzhdiu skenderaj
Vllezirt Bardheci  Ded Gjon Luli
Vllezirt Bardheci Ded Gjon Luli
Published: 2013/09/12
Channel: Arhiva Shahirave
Gjyste Vulaj  Ded Gjon Luli , Adem Jashari Eurolindi & ETC)
Gjyste Vulaj Ded Gjon Luli , Adem Jashari Eurolindi & ETC)
Published: 2013/06/14
Channel: Eurolindi & Etc
Nikollë N këngë për Ded Gjon Lulin me rastin e 100-vjetorit të Kryngritjes së Malësisë
Nikollë N këngë për Ded Gjon Lulin me rastin e 100-vjetorit të Kryngritjes së Malësisë
Published: 2012/10/16
Channel: albert camaj
Ded Gjo Luli (Malesia Tuzi)
Ded Gjo Luli (Malesia Tuzi)
Published: 2016/03/04
Channel: Malesia Tuz
Ilir Shaqiri & Nikoll Niprelaj - Kenge per Dede Gjo Lulin
Ilir Shaqiri & Nikoll Niprelaj - Kenge per Dede Gjo Lulin
Published: 2014/04/21
Channel: Ilir Shaqiri
Dede Gjon Luli i Traboinit
Dede Gjon Luli i Traboinit
Published: 2013/12/13
Channel: MUZlKE
Ded Gjo Luli
Ded Gjo Luli
Published: 2011/11/29
Channel: ShoqataDGL
Kënga e Dedë Gjo Lulit | Bik Ndoja
Kënga e Dedë Gjo Lulit | Bik Ndoja
Published: 2011/12/16
Channel: OfficialShkoderzemer
JONUZ DELAJ - DED GJO LULI
JONUZ DELAJ - DED GJO LULI
Published: 2015/09/30
Channel: Zef Leka
Ismet peja......DED GJON LULI.wmv
Ismet peja......DED GJON LULI.wmv
Published: 2010/01/23
Channel: GECANI60
Ded Gjo Luli leshon kushtirimin
Ded Gjo Luli leshon kushtirimin
Published: 2008/06/16
Channel: ShoqataDGL
Vellezerit Qetaj Ded Gjo Luli 2014
Vellezerit Qetaj Ded Gjo Luli 2014
Published: 2014/10/01
Channel: Produksioni Muzikorë Neta
"Ded Gjon Luli" - Muz. Gjekë Dushaj
"Ded Gjon Luli" - Muz. Gjekë Dushaj
Published: 2009/03/19
Channel: ShoqataDGL
Augustin Ukaj - Dede Gjo Luli
Augustin Ukaj - Dede Gjo Luli
Published: 2013/05/25
Channel: ShowBiziNewsTV
102 Vjetori I Pavarsis - "Cun Mula" "Ded Gjo Luli"
102 Vjetori I Pavarsis - "Cun Mula" "Ded Gjo Luli"
Published: 2014/11/27
Channel: Valon Shqipja
KENG PER DED GJO LULIN KENDON AGUSTIN PLLUMBAJ
KENG PER DED GJO LULIN KENDON AGUSTIN PLLUMBAJ
Published: 2013/08/18
Channel: SHLLAK DUKAGJIN
Valle Malësore - Shkolla "Dedë Gjon Luli" HOT
Valle Malësore - Shkolla "Dedë Gjon Luli" HOT
Published: 2016/04/10
Channel: RINIA HOT
Át Gjergj Fishta - Çohi të dékun! [fragment] - Dedë Gjon Luli
Át Gjergj Fishta - Çohi të dékun! [fragment] - Dedë Gjon Luli
Published: 2016/09/08
Channel: Hobbes Macchiavelli
103 vjetori i Pavaresise, vendoset ne qender te Tiranes permendorja e Ded Gjo Lulit
103 vjetori i Pavaresise, vendoset ne qender te Tiranes permendorja e Ded Gjo Lulit
Published: 2015/11/27
Channel: NewsDesk Albanian Radio Television
Dedë Gjo
Dedë Gjo'Luli
Published: 2014/04/06
Channel: Pjetër Nikprelaj
Mhill Cuni  Ded Gjon Luli
Mhill Cuni Ded Gjon Luli
Published: 2013/02/07
Channel: Aziz Vejseli
TUE KENDUE PO SHKON MALSIA- Ded Gjon Luli-Kendon VASEL SHKRELI
TUE KENDUE PO SHKON MALSIA- Ded Gjon Luli-Kendon VASEL SHKRELI
Published: 2011/11/26
Channel: VASEL SHKRELI
Lind e rrit jan ne kto male (ded gjo luli) nga besnik qeriqi dhe jeton zogaj
Lind e rrit jan ne kto male (ded gjo luli) nga besnik qeriqi dhe jeton zogaj
Published: 2013/12/17
Channel: KROIMIR MALMIRI
Gjyste Vulaj - Ded Gjon Luli & Adem Jashari (Eurolindi & ETC)
Gjyste Vulaj - Ded Gjon Luli & Adem Jashari (Eurolindi & ETC)
Published: 2013/03/23
Channel: Eurolindi & Etc
Sh.K.A "Ded Gjo Luli në Festivalin "Këngë jeho" në Strugë - Maqedoni part2
Sh.K.A "Ded Gjo Luli në Festivalin "Këngë jeho" në Strugë - Maqedoni part2
Published: 2011/07/17
Channel: albert camaj
Sh.K.A "Ded Gjo Luli në Festivalin "Këngë jeho" në Strugë - Maqedoni Mirenjohja
Sh.K.A "Ded Gjo Luli në Festivalin "Këngë jeho" në Strugë - Maqedoni Mirenjohja
Published: 2011/07/18
Channel: albert camaj
Mare Dushaj Ded Gjo Luli
Mare Dushaj Ded Gjo Luli
Published: 2011/09/19
Channel: Zef Leka
Vellezerit Gashi - Dede Gjo Luli
Vellezerit Gashi - Dede Gjo Luli
Published: 2014/12/21
Channel: PlisiIlir
Apartment Rruga Ded Gjo Luli, Tiranë, Albania, HD Review
Apartment Rruga Ded Gjo Luli, Tiranë, Albania, HD Review
Published: 2015/11/19
Channel: Albanian Hotels reviews
PËRKUJTOHET 100 VJETORI I VRASJES SË HEROIT KOMBËTAR DED GJON LULI
PËRKUJTOHET 100 VJETORI I VRASJES SË HEROIT KOMBËTAR DED GJON LULI
Published: 2015/09/28
Channel: Star Plus Tv
Gjeke Dushaj dhe Nush Bucaj  Ded Gjo Luli jep Kus
Gjeke Dushaj dhe Nush Bucaj Ded Gjo Luli jep Kus
Published: 2014/08/19
Channel: ALB TVUSA
Vellezerit Gashi - Dede Gjo Luli (Dy Zoj T
Vellezerit Gashi - Dede Gjo Luli (Dy Zoj T'malit)
Published: 2014/05/27
Channel: ProduksioniKola
Qazim Beka - Këng per Dedë Gjo lulin
Qazim Beka - Këng per Dedë Gjo lulin
Published: 2015/01/24
Channel: Qazim Beka
Valon Haliti Me Shoqeri Kenga e Ded Gjo Luli (dy zogjë te malit) 2012
Valon Haliti Me Shoqeri Kenga e Ded Gjo Luli (dy zogjë te malit) 2012
Published: 2012/08/19
Channel: Valon Haliti chanel
vellezerit gashi  dede gjo luli
vellezerit gashi dede gjo luli
Published: 2016/12/26
Channel: ProduksioniKola
100 Vjetori i Kryengrijes së Malësisë - Bardhaj - 5 prill 2011
100 Vjetori i Kryengrijes së Malësisë - Bardhaj - 5 prill 2011
Published: 2014/01/09
Channel: ShoqataDGL
Hapja e programit të 100-vjetorit të fillimit të Kryngritjes së Malësisë Rapsh,Ded Gjo Luli
Hapja e programit të 100-vjetorit të fillimit të Kryngritjes së Malësisë Rapsh,Ded Gjo Luli
Published: 2012/10/16
Channel: albert camaj
Ismet Bogujevci - Ded Gjon Luli
Ismet Bogujevci - Ded Gjon Luli
Published: 2013/10/08
Channel: ilmi dibrani
Gold AG feat. Malsori - Malesi e madhe
Gold AG feat. Malsori - Malesi e madhe
Published: 2011/07/09
Channel: MrGoldHb
VELLEZERIT BAJRA  LARGOJ SHKA ROJET PREJ URE  Dede Gjo Luli
VELLEZERIT BAJRA LARGOJ SHKA ROJET PREJ URE Dede Gjo Luli
Published: 2015/08/14
Channel: ProduksioniKola
Jo nuk vritet ded gjon luli pj 2
Jo nuk vritet ded gjon luli pj 2
Published: 2015/04/21
Channel: Gjon Lulgjuraj
Sh.K.A "Ded Gjo Luli në Festivalin "Këngë jeho" në Strugë - Maqedoni part1
Sh.K.A "Ded Gjo Luli në Festivalin "Këngë jeho" në Strugë - Maqedoni part1
Published: 2011/07/18
Channel: albert camaj
NEXT
GO TO RESULTS [51 .. 100]
Powered by YouTube
Wikipedia content is licensed under the GFDL and (CC) license